Moje první setkání s pyramidou


Hodně jsem si o léčivém působení pyramid četla a na první návštěvu se moc těšila. Po 30 min. působení jsem se cítila dobře. V pyramidě mi chvíli trvalo než jsem uklidnila mysl,
a potom jsem viděla krásné barvy, které se vynořovaly jako vlny v oceánu – nádhera. Cítila jsem mravenčení na rukou a nohou, které bylo příjemné.
Druhý den se moje tělo zbavilo cca 3 litrů zadržované vody. Kdo trpí nadváhou, určitě pochopí mou radost, že jsem o 3 kg lehčí, i když mne překvapila ta rychlost čištění, byla jsem potom slabá.
Po energetickém působení léčitele pana Cvrka a dalšímu působení pyramidy následující den, se mi vrátila energie a cítím se skvěle. Za což jsem velmi vděčná.
Navíc v pyramidě jsem zase vnímala barvy a tentokrát jsem cítila vibrace celého povrchu těla, nejen končetin. Občas jsem zacítila místo na těle, kde jsem měla dříve úraz, ale už jsem na něj zapomněla.
Z Relaxační pyramidy jsem nadšená a těším se, až budu moci využít znovu její léčivou energii. Už jsem ji doporučila i mým známým, kteří mají zdravotní problémy, aby to také vyzkoušeli.
Temi