Relaxační pyramida

Relaxační Pyramida

Relaxační pyramida harmonizuje všechna energetická centra (čakry a všechny meridiány) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. [...]

Pokračovat »
Kurzy, přednášky,...

Kuryz a přednášky

Pořádáme kurzy a přednášky na různá témata, meditace, relaxace. Také k nám můžete přijít na osobní konzultaci. Zde jsou uvedeny všechny termíny našich nadcházejících akcí [...]

Pokračovat »
Masáže

Masáže

Nabízíme nejen klasické masáže, ale také vynikající harmonizační energetické masáže, které Vám pomohou zvládnout Vaše problémy a bolesti [...]

Pokračovat »

Pyramida - Aktuality

Bezkontaktní Asyrské masáže (28.února 2015)

Dne 28.února 2015 se koná kurz Bezkontaktní Asyrské masáže. V rubrice Kurzy, akce, přednášky, víkendy nejdete bližší informace o kurzu. Pokud Vás nabídka zaujala, aktuální podrobnosti a nejbližší termín kurzu najdete v kalendáři akcí.

Pokračovat ve čtení »

Pyramida tým bude na Astrofestu 29-30.03.2014

Dne 29-30.03.2014 můžete vidět náš Pyramida tým na Astrofestu v Brně. Aktuální podrobnosti najdete na stránkách pořadatele Astrofestu: podrobnosti – Astrofest Brno.

Pokračovat ve čtení »

Bezkontaktní Asyrské masáže 2.stupeň (12.dubna 2014)

Dne 12.dubna 2014 se koná kurz Bezkontaktní Asyrské masáže. Je to navazující kurz na Asyřani 1, který dále rozšiřuje jeho působení a rozsah. Pokud Vás nabídka zaujala, aktuální podrobnosti a nejbližší termín kurzu najdete v kalendáři akcí.

Pokračovat ve čtení »

Bezkontaktní Asyrské masáže (17.května 2014)

Dne 17.května 2014 se koná kurz Bezkontaktní Asyrské masáže. V rubrice Kurzy, akce, přednášky, víkendy nejdete bližší informace o kurzu. Pokud Vás nabídka zaujala, aktuální podrobnosti a nejbližší termín kurzu najdete v kalendáři akcí.

Pokračovat ve čtení »

Festival zdraví + ezoterika – 15-16.3.2014

Dne 15-16.3.2014 probíhá v Liberci ezoterický festival – „Festival zdraví + ezoterika“, kterého se budeme účastnit, určitě se na nás přijďte podívat. V rubrice Kurzy, akce, přednášky, víkendy nejdete bližší informace o akci. Pokud Vás nabídka zaujala, aktuální podrobnosti a nejbližší termín kurzu najdete v kalendáři akcí.

Pokračovat ve čtení »

Bezkontaktní Asyrské masáže (23.listopadu 2013)

Dne 23.listopadu 2013 se koná kurz Bezkontaktní Asyrské masáže. V rubrice Kurzy, akce, přednášky, víkendy nejdete bližší informace o kurzu. Pokud Vás nabídka zaujala, aktuální podrobnosti a nejbližší termín kurzu najdete v kalendáři akcí.

Pokračovat ve čtení »

Víkendový léčebný seminář Asyrské bezkontaktní masáže (22-26.4.2013)

Dne 22-26.4.2013 se koná Víkendový léčebný seminář – Asyrské bezkontaktní masáže podle tradice starověkých asyrských léčitelů 2600 let staré metody. 26. až 28. dubna 2013 Surya centrum Na kurzu se naučíte deset nejzákladnějších a nejdůležitějších poloh rukou, pomocí kterých budete schopni harmonizovat a léčit disharmonické místa těla. Naučíte se jednoduchou ale zároveň účinnou metodu jako sobě a svým blízkým doplňovat životní energii, odstraňovat nejrůznější bolesti, např.: Hlavy, břicha, kloubů … Jak snížit únavu, doplňovat energii páteři, kloubům, srdci, plicím, ledvinám, zažívání. Součástí kurzu budou vedeny meditace s hudbou a slovem. […]

Pokračovat ve čtení »