Seminář Moje jedinečné tělo


Seminář Moje jedinečné tělo

Seminář zaměřený na láskyplné vnímání těla. Pro všechny, které se nerady dívají do zrcadla, kdo nemají rády svoje boky, bříško, stehna. I pro ty, které si chtějí zatančit a naladit se hlouběji na svoje tělo.

Proč seminář Moje jedinečné tělo?

Rozproudíte-li svoji energii, nastartujete v těle sebe léčebný mechanismus. Cítíte se vitálnější a šťastnější a hlavně zdravější. Protože naše tělo je pro tento život naše jediná schránka a zaslouží si péči. Péče o tělo zrcadlí náš vztah k sobě. Což je základ pro to, abychom žily spokojený život. Pokud je váš problém jídlo a postava, seminář o těle je součástí mozaiky vedoucí k uzdravení. V programu bude tanec, dech, dotek, meditace, malování a sdílení. Tento seminář je otevřený i ženám s poruchou příjmu potravy, s dietami, přejídáním, prostě všem ženám, které cítí, že by se rády věnovaly sobě trochu jinak.

S sebou deku na přikrytí, pohodlné oblečení, bez bot. Vodu v uzavíratelné lahvi, svačinu, na oběd si dojdeme (není v ceně).
Cílem je – užít si to a navíc udělat kus práce na sobě.

Cena semináře je 600,-Kč, místo je rezervováno po zaplacení celé částky, číslo účtu:670100-2207970580/6210.

Veškeré informace na e-mailu: M.krepelkova@seznam.cz, nebo na tel.: 736 455 107, poté obdržíte na mail podrobné informace.
Lektorkou kurzu je p. Magda Křepelková.

Pokud Vás nabídka zaujala, aktuální podrobnosti a nejbližší termín kurzu najdete v kalendáři akcí.